CK Boğaziçi

Türkiye’nin en büyük elektrik satış şirketi CK Boğaziçi Elektrik, Babalar Günü’ne özel bir indirim kampanyası başlattı. İstanbul Avrupa Yakası başta olmak üzere Türkiye genelinde 81 ilde 4,5 milyon aboneye perakende elektrik satışı yapan CK Boğaziçi Elektrik, serbest tüketici olma hakkına sahip ayda ortalama 82 lira ve üzerinde elektrik faturası ödeyen tüketicilere, Babalar Günü dolayısıyla yüzde 5 indirim fırsatı sunuyor.

 

İNDİRİM 24 AY SÜRECEK

24 ay boyunca elektriği yüzde 5 indirimli kullanma avantajı sağlayan kampanya, babaların yanı sıra serbest tüketici hakkında sahip Türkiye genelindeki tüm aboneleri kapsıyor. CK Boğaziçi Elektrik Genel Müdürü Halit Bakal, “Bu anlamlı günde biz de babalarımıza özel bir kampanya düzenleyerek onlara indirimli elektrik fırsatı hediye etmek istedik. Ayda ortalama 82 lira ve üzerinde elektrik faturası ödeyen tüm elektrik tüketicileri Babalar Günü’ne özel bu indirim fırsatından yararlanabilir” diye konuştu.

 

CK Boğaziçi Elektrik’in babalara özel kampanyasından yararlanmak isteyenlerin 15-21 Haziran tarihleri arasında başvuru yapmaları ve 444 6 255 numaralı telefondan bilgi almaları mümkün.

CKVWEBSRV02

Dikkat!
Elektrik aboneliğiniz kendi adınıza değilse tıklayınız.

CKPLUS FIRSATLAR DÜNYASI